Eksporterzy masaży spa H101 – Najwyższej jakości doświadczenie wellness
Veritas Solus, wiodący eksporter masaży spa, oferuje Model H101 zaprojektowane dla wyjątkowego relaksu i hydroterapii. Idealne do spa, centrów odnowy biologicznej, klubów fitness i użytku domowego, H101 masaż spa zapewnia luksusowe, odmładzające doświadczenie dzięki zaawansowanym funkcjom zaprojektowanym w celu poprawy ogólnego samopoczucia użytkowników.
Niezależnie od tego, czy szukasz najlepszego rozwiązania w zakresie dobrego samopoczucia dla swojej firmy czy domu, Eksporterzy masaży spa H101 łączy najnowocześniejszą technologię z najwyższej jakości materiałami, zapewniając doskonałą wydajność i relaks.
Skontaktuj się z nami dla bezpłatna wycena i do omówienia ceny hurtowe oraz opcje dostosowywaniaPozwól Veritas Solus pomóc zapewnić relaks i luksus Twoim klientom.
Szczegóły Produktu
| Model |
H101 |
| Rozmiar | 2200x1800x750mm |
| Pojemność | 2 salony + 1 miejsca siedzące |
| Materiał | USA Akryl / Chiński Akryl |
| System sterowania | Balboa / Gekon |
| Totalne Jety | 55 szt |
| Całkowite światło LED | 62 szt |
| Pompa wodna | 2.2 kW x 1 szt., 1.5 kW x 1 szt. |
| Pompa cyrkulacyjna | 0.75 kW x 1 szt. |
| Pompa powietrza | 0.7 kW x 1 szt. |
| Podgrzewacz | 3 kW x 1 szt. |
| Ozon | 1pcs |
| Fontanna | 3pcs |
| Wodospad | 1pcs |
| Aromaterapia | 1pcs |
| Poduszka | 2pcs |
| Wytworzone na zamówienie | Wsparcie |
| MOQ | 1pcs |
Akryl
Oferujemy zarówno chińskie, jak i amerykańskie warianty akrylu, każdy z szeroką gamą kolorów do Państwa dyspozycji. Akryl USA charakteryzuje się wyrafinowanymi liniami kolorystycznymi. Akryl chiński stanowi niedrogą alternatywę bez uszczerbku dla jakości.
Pokrywa i schody
Podnieś swój wybór dzięki konfigurowalnym osłonom i schodom, dostępnym w wielu kolorach. Dopasuj swój styl do profesjonalnej trwałości, która bezproblemowo dopasowuje się do Twoich preferencji estetycznych.
Kolorowe Diody LED
Podnieś poziom swojego spa dzięki naszemu dekoracyjnemu oświetleniu. Włącz genialne, kolorowe oświetlenie i zobacz, jak Twój basen do masażu zmienia się w krystalicznie czystą oazę. Wraz ze zmianą odcieni zmienia się również Twój nastrój, zwiększając Twój relaks i spokój.
Dysze masujące
Nasze zewnętrzne spa jest nienagannie wyposażone w potężne i wydajne dysze, zaprojektowane dla optymalnych efektów masażu. Zanurz się w sesji spa, która ożywi Twoje ciało, pobudzi witalność i zapewni Ci solidne zdrowie.
System sterowania
Wybierz system, który odpowiada Twoim unikalnym potrzebom: Balboa z USA, Gecko z Kanady. Każdy z nich oferuje wyjątkowe cechy i korzyści, dostosowane do różnych preferencji funkcjonalnych z precyzją.
Pompa
Poznaj niezachwianą moc naszej znanej pompy LX — szybkiej, solidnej i trwałej. To siła napędowa naszych energicznych dysz masujących i dokładnego systemu filtracji, zapewniająca nieprzerwaną i wydajną pracę.
Workflow
Krok 1
Odlewanie
Krok 2
Wzmacniać
Krok 3
Uprawa
Krok 4
Wiercenie
Krok 5
Złożenie
Krok 6
Test wody
Krok 7
Clearing
Krok 8
Pakowanie


























Recenzje
Nie ma jeszcze opinii.