Luksusowa hydroterapia spotyka się z jakością bezpośrednio z fabryki
Veritas Saunas, jedna z najlepszych producenci wanien z hydromasażem, zapewnia idealne połączenie nowoczesny design spa, masaż leczniczy, Inżynieria precyzyjna. Nasz E310 zewnętrzne spa jest idealny do zastosowań mieszkaniowych i komercyjnych — niezależnie od tego, czy jesteś dystrybutor, hurtownik, właściciel hotelu lub spa.
Wykonane z komponenty premium, w tym pompy wodne o wysokiej wydajności, inteligentne systemy sterowania lubić Balboa oraz GekonI dynamiczny system pęcherzyków powietrza, ta wanna z hydromasażem została zaprojektowana z myślą o głębokim relaksie i optymalnej wydajności.
Dla litu szacuje się ceny hurtowe, zamówienia masowe, niestandardowe rozwiązania, skontaktować się z producent jacuzzi spa at veritasolus.com.
Szczegóły Produktu
| Model |
Producenci jacuzzi E310 |
| Rozmiar | 2200x2200x750mm |
| Pojemność | 1 salony + 4 miejsca siedzące |
| Materiał | USA Akryl / Chiński Akryl |
| System sterowania | Balboa / Gekon |
| Totalne Jety | 107 szt |
| Całkowite światło LED | 58 szt |
| Pompa wodna | 1.2 kW x 2 szt., 0.75 kW x 1 szt. |
| Pompa cyrkulacyjna | 0.75 kW x 1 szt. |
| Pompa powietrza | 0.7 kW x 1 szt. |
| Podgrzewacz | 3 kW x 1 szt. |
| Ozon | 1pcs |
| wodospad | 2pcs |
| Poduszka | 4pcs |
| Wytworzone na zamówienie | Wsparcie |
| MOQ | 1pcs |
Akryl
Oferujemy zarówno chińskie, jak i amerykańskie warianty akrylu, każdy z szeroką gamą kolorów do Państwa dyspozycji. Akryl USA charakteryzuje się wyrafinowanymi liniami kolorystycznymi. Akryl chiński stanowi niedrogą alternatywę bez uszczerbku dla jakości.
Pokrywa i schody
Podnieś swój wybór dzięki konfigurowalnym osłonom i schodom, dostępnym w wielu kolorach. Dopasuj swój styl do profesjonalnej trwałości, która bezproblemowo dopasowuje się do Twoich preferencji estetycznych.
Kolorowe Diody LED
Podnieś poziom swojego spa dzięki naszemu dekoracyjnemu oświetleniu. Włącz genialne, kolorowe oświetlenie i zobacz, jak Twój basen do masażu zmienia się w krystalicznie czystą oazę. Wraz ze zmianą odcieni zmienia się również Twój nastrój, zwiększając Twój relaks i spokój.
Dysze masujące
Nasze zewnętrzne spa jest nienagannie wyposażone w potężne i wydajne dysze, zaprojektowane dla optymalnych efektów masażu. Zanurz się w sesji spa, która ożywi Twoje ciało, pobudzi witalność i zapewni Ci solidne zdrowie.
System sterowania
Wybierz system, który odpowiada Twoim unikalnym potrzebom: Balboa z USA, Gecko z Kanady. Każdy z nich oferuje wyjątkowe cechy i korzyści, dostosowane do różnych preferencji funkcjonalnych z precyzją.
Pompa
Poznaj niezachwianą moc naszej znanej pompy LX — szybkiej, solidnej i trwałej. To siła napędowa naszych energicznych dysz masujących i dokładnego systemu filtracji, zapewniająca nieprzerwaną i wydajną pracę.
Workflow
Krok 1
Odlewanie
Krok 2
Wzmacniać
Krok 3
Uprawa
Krok 4
Wiercenie
Krok 5
Złożenie
Krok 6
Test wody
Krok 7
Clearing
Krok 8
Pakowanie




























Recenzje
Nie ma jeszcze opinii.