Avansert infrarød terapi for ultimat velvære
Veritas Saunas, en ledende produsent av infrarøde badstuløsninger, gir deg IFL-2101A Langt infrarød badstue—en toppmoderne badstue designet for dyp avslapning, smertelindring og forbedret sirkulasjon.
Denne badstuen er laget med importert tre av høy kvalitet, Herunder Hemlock, Red Cedar, Furu og African Abachi, sikre utmerket isolasjon, holdbarhet og en naturlig estetikk. Utstyrt med Red Glass Infrarød teknologi, den leverer målrettet dyp varmeterapi, effektivt lindrende revmatisme, ubehag i ledd og muskelspenninger.
Bestill direkte fra vår fabrikk på veritasolus.com for engrospriser.
produkt detaljer
| Produktnavn |
Langt infrarød Sauna Room med benk og ryggstøtte er laget av PU-skinn |
| Modell | IFL-2101A |
| Størrelse | 1000x1000x1900mm (LxBxH) |
| Materiale | Hemlock, rød sedertre, furu, osp, abachi |
| Control System | (1) 1 stk Digital tounch kontrollpanel (2) 1 stk langt infrarød berøringsbryter |
| Lett | (1) 7 farger LED stripelys på ryggstøtten (2) 7 farger stjernelys på taket |
| Music | FM, Bluetooth med integrerte høyttalere |
| Langt infrarødt | (1) 4 stykke rødt glass langt infrarødt på veggen (2) 1 stk rødt glass langt infrarødt under benken |
| Langt infrarød varmekraft | 5 x 300W, totalt er 1500W |
| Glass | 8mm herdet glass |
| Dørhåndtak | Utsiden er rustfritt stål, innsiden er tre |
| Badstue tilbehør | Timeglass, termometer, hygrometer |
| Custom Made | Støtte, kan også velge fargen på PU-læret |
| MOQ | 1pcs |
Naturlig tre
Veritas Saunas bruker kun naturlig tre av topp A-kvalitet til våre badstuer. Vi importerer alt treet vårt fra utlandet, som hemlock, rød sedertre, furu, osp, abachi og mer, og tilbyr kundene en rekke valg.
Kultursteiner
Unn deg den ultimate badstueopplevelsen med våre luksuriøse badstuerom, med utsøkte kultursteiner som hvit stein, svart stein, saltstein, ravstein, sandstein og mer.
7 farger LED-lys
Opplev et nytt nivå av avslapning med våre badstuerom med 7 Color Starlight i taket og LED-lys i ryggstøtten, som skaper en beroligende og foryngende atmosfære.
Benkdesign
Veritas Sauna-rom har både klassisk benkehåndverk og moderne, utkraget benkedesign. De utkragede benkene gir et moderne og sofistikert designelement
Rødt glass infrarødt
Veritas badstuer er utstyrt med rødt glass infrarød teknologi, som er kjent for sine terapeutiske fordeler. Denne teknologien er spesielt effektiv mot revmatisme og leddproblemer.
Badstueovner
Veritas Saunas bruker ikke bare høykvalitets, stabile kinesiske badstuovner, men tilbyr også internasjonalt anerkjente badstuovner som Harvia, SAWO og mer.
Arbeidsflyt
Trinn 1
Wood Cutting
Trinn 2
Strukturering
Trinn 3
skjøting
Trinn 4
polering
Trinn 5
montering
Trinn 6
Kvalitets inspeksjon
Trinn 7
Clearing
Trinn 8
Pakking



































Anmeldelser
Det er ingen omtaler ennå.