Wereldwijde saunavoorzieningsoplossingen voor wellness en ontspanning
Veritas Sauna's, een toonaangevende leverancier van verre infraroodsauna's, specialiseert in Hoogwaardige productie van infraroodsauna's besteld, huizen, wellnesscentra, spa's, sportscholen en hotels. Met 12 + jarenlange ervaring, wij voorzien luxe infraroodsauna-oplossingen gebruik premium geïmporteerd hout, zoals Hemlock, rode ceder, pijnboom en Afrikaanse Abachi, waardoor het consistent uitzonderlijke duurzaamheid, isolatie en esthetische aantrekkingskracht.
Het IF-2205 Verre infraroodsauna wordt aangedreven door Geavanceerde rode glas-infraroodtechnologie, leveren diepe warmtetherapie uit die verlicht pijn, verbetert de bloedsomloop en ondersteunt ontgifting. Als een top saunafabrikant, groothandel en exporteurwij bieden bulk infraroodsauna-oplossingen, OEM/ODM dienstenen directe fabrieksprijzen.
📌 Word vandaag nog partner van Veritas Saunas! Bezoek veritasolus.com voor concurrerende prijzen, kortingen op grote aantallen en wereldwijde levering.
Productdetails
| Product |
Ver infrarood saunaruimte |
| Model | IF-2205 |
| Grootte | 1400x1000x1900mm (LxWxH) |
| Materiaal | Hemlock, rode ceder, den, esp, abachi |
| Controle systeem | (1) 1 stuk digitaal aanraakbedieningspaneel (2) 1 stuk ver-infrarood-aanraakschakelaar |
| Licht | (1) 7 kleuren LED-stripverlichting op de rugleuning (2) 7 kleuren sterrenlicht op het dak |
| Music | FM, Bluetooth met geïntegreerde luidsprekers |
| Ver infrarood | (1) 4-delig rood glas ver infrarood op de achterwand (2) 2-delig rood glas met verre infrarood aan de linker- en rechterkant |
| Ver infrarood verwarmingsvermogen | 6x 300W, Totaal 1800W |
| Glas | 8mm gehard glas |
| Deurgrepen | Buitenkant is van roestvrij staal, binnenkant is hout |
| Sauna-accessoires | Zandloper, Thermometer, Hygrometer |
| Custom Made | Support |
| MOQ | 1pcs |
Natuurlijk Hout
Veritas Sauna's gebruiken voor onze sauna's uitsluitend natuurlijk hout van de hoogste A-kwaliteit. We importeren al ons hout uit het buitenland, zoals hemlockspar, rode ceder, dennenhout, espenhout, abachi en meer, waardoor we klanten een scala aan keuzes bieden.
Cultuurstenen
Geniet van de ultieme sauna-ervaring met onze luxe saunaruimtes, voorzien van prachtige cultuurstenen zoals witte steen, zwarte steen, zoutsteen, ambersteen, zandsteen en meer.
7 kleuren LED-verlichting
Ervaar een nieuw niveau van ontspanning met onze saunaruimtes met 7 kleuren Starlight in het dak en LED-verlichting in de rugleuning, waardoor een rustgevende en verjongende sfeer ontstaat.
Bank ontwerp
Veritas saunaruimtes zijn voorzien van zowel klassiek bankvakmanschap als moderne, vrijdragende bankontwerpen. De vrijdragende banken zorgen voor een modern en verfijnd designelement
Rood glas infrarood
Veritas-sauna's zijn uitgerust met roodglas-infraroodtechnologie, die bekend staat om zijn therapeutische voordelen. Deze technologie is bijzonder effectief tegen reuma en gewrichtsproblemen.
Saunakachels
Veritas Saunas maakt niet alleen gebruik van hoogwaardige, stabiele saunakachels van het Chinese merk, maar biedt ook internationaal gerenommeerde saunakachels zoals Harvia, SAWO en meer.
Workflow
Stap 1
Hout snijden
Stap 2
Structureren
Stap 3
splicing
Stap 4
Polijsten
Stap 5
Het assembleren
Stap 6
Kwaliteitsinspectie
Stap 7
opheldering
Stap 8
Verpakking






























Reviews
Er zijn nog geen Beoordelingen.