Najwyższa jakość od wiodących producentów basenów SPA
Veritas Wellness, jeden z najlepszych producenci spa do pływania, przedstawia Basen Spa SS790, wielofunkcyjne spa łączące w sobie radość pływanie, regeneracja mięśni, relaksuZaprojektowany dla obu użytek domowy oraz środowiska komercyjneThe SS790 oferuje wyjątkowe rozwiązanie dla entuzjastów fitnessu, centrów odnowy biologicznej i wszystkich, którzy chcą usprawnić swoją rutynę regeneracji.
Zaprojektowany z technologia nieograniczonego pływania oraz ukierunkowane strumienie masująceThe Basen Spa SS790 pomaga poprawić obieg, ulga napięcie mięśnii wspierają odmładzające doświadczenie wellness. Niezależnie od tego, czy chcesz popływać w celach ćwiczeniowych, czy zrelaksować się w spa, to spa do pływania zapewnia wszystkie korzyści w jednym eleganckim pakiecie.
Dla litu szacuje się ceny hurtowe, zamówienia masowe, niestandardowe rozwiązania, kontakt Zdrowie Veritas bezpośrednio w veritasolus.com.
Szczegóły Produktu
| Model |
SS790 |
| Rozmiar | 7900x2300x1550mm |
| Siedziba | 4pcs |
| Materiał | USA Akryl |
| System sterowania | Balboa / Gekon |
| System turbiny pływackiej bez końca | 2.8 kW x 1 szt. |
| Totalne Jety | 42 szt |
| Całkowite światło LED | 36pcs |
| Pompa Wodna | 2.2 kW x 1 szt. |
| Pompa obiegowa | 0.75 kW x 1 szt. |
| System filtracji | 1pcs |
| Podgrzewacz | 3 kW x 1 szt. |
| Ozon | 1pcs |
| Filtr elementu papierowego | 2pcs |
| Skrzynka filtra cyrkulacyjnego | 2pcs |
| Dno ABS | tak |
| Poduszka | 2pcs |
| Suchej masy | 1678KG |
| Pojemność wody | 11800L |
| Wytworzone na zamówienie | Wsparcie |
| MOQ | 1pcs |
Akryl
Oferujemy zarówno chińskie, jak i amerykańskie warianty akrylu, każdy z szeroką gamą kolorów do Państwa dyspozycji. Akryl USA charakteryzuje się wyrafinowanymi liniami kolorystycznymi. Akryl chiński stanowi niedrogą alternatywę bez uszczerbku dla jakości.
Pokrywa i schody
Podnieś swój wybór dzięki konfigurowalnym osłonom i schodom, dostępnym w wielu kolorach. Dopasuj swój styl do profesjonalnej trwałości, która bezproblemowo dopasowuje się do Twoich preferencji estetycznych.
Kolorowe Diody LED
Podnieś poziom swojego spa dzięki naszemu dekoracyjnemu oświetleniu. Włącz genialne, kolorowe oświetlenie i zobacz, jak Twój basen do masażu zmienia się w krystalicznie czystą oazę. Wraz ze zmianą odcieni zmienia się również Twój nastrój, zwiększając Twój relaks i spokój.
Dysze masujące
Nasze zewnętrzne spa jest nienagannie wyposażone w potężne i wydajne dysze, zaprojektowane dla optymalnych efektów masażu. Zanurz się w sesji spa, która ożywi Twoje ciało, pobudzi witalność i zapewni Ci solidne zdrowie.
System sterowania
Wybierz system, który odpowiada Twoim unikalnym potrzebom: Balboa z USA, Gecko z Kanady. Każdy z nich oferuje wyjątkowe cechy i korzyści, dostosowane do różnych preferencji funkcjonalnych z precyzją.
Pompa
Poznaj niezachwianą moc naszej znanej pompy LX — szybkiej, solidnej i trwałej. To siła napędowa naszych energicznych dysz masujących i dokładnego systemu filtracji, zapewniająca nieprzerwaną i wydajną pracę.
Workflow
Krok 1
Odlewanie
Krok 2
Wzmacniać
Krok 3
Wiercenie
Krok 4
Złożenie
Krok 5
Test wody
Krok 6
Montaż spódnicy
Krok 7
Clearing
Krok 8
Pakowanie







































Recenzje
Nie ma jeszcze opinii.